Zoubek Olbram (Praha 1926 - 2017 Praha)
Hrdina umírá – detail návrhu na oponu Smetanova divadla, nesignováno, nedatováno (1971), olověný reliéf se zlacením, 66 x 30,5 cm, lehce poškozeno (Šm)
Děkujeme PhDr. Polaně Bregantové za laskavou pomoc při katalogizaci díla
Pravost díla ověřil Nadační fond Kmentová Zoubek
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |